Ароматизатор Гірчиця.
Жовта як сонце, пекуча як вогонь, гірчиця відмінна компаньйонка для готових страв в будь-який час року. Надати “вогнику” або помірну солодкість, повірте, ця красуня здатна на багато що!
Історія її сягає в третьому тисячолітті до нашої ери, коли індійські кухарі почали додавати гірчичний порошок в якості приправи. До IX століття гірчиця встигла поширитися лише в південній частині європейського континенту (в Греції та Римі), але не здобула там особливої популярності. Тільки французьким монахам вдалося поставити виробництво гірчиці, як соусу або маринаду, на «широку ногу» Убога, прісна кухня «темних віків» знемагала в відсутності різноманітності. Тому подібний смаковий сплеск припав до душі в першу чергу знати, а вже після і простому люду.
|
До XVII ст. в Англії з’являється свій центр по виготовленню «гірчичних кульок», які перед вживанням в акурат змішували з яблучним соком або оцтом. Найвідоміша – дижонская гірчиця стала улюбленою приправою Папи Іоанна XXII. За непідтвердженими чутками, він додавав її навіть в солодку молочну кашу. Бум прянощів прокотився по Європі після низки географічних відкриттів витіснив на другий план гірчицю. Затишшя тривало досить довго, аж до XVIII ст., коли в гірчицю примудрилися додавати різні спеції, шматочки овочів, соління.
До початку XX в. гірчиця зайняла своє місце в ряду соусів і приправ. У міру пекучий, іноді м’яка («дамська дижонская гірчиця») або з добавками вона завжди знаходила свою аудиторію. Крім кулінарії гірчичні зерна використовуються і в медицині. Прославилася вона завдяки розігріваються ефектом, а також для «видалення зайвого холоду» в організмі.
|
Фірма «Самшит» пропонує концентрований ароматизатор «Гірчиця» для виробників соусів, приправ і маринадів. Дозування – 300 гр на 1 тонну готової продукції дозволить покрити коливання якості сировини, а так само посилити інтенсивність смакоароматичних якостей готового продукту.
Ви завжди можете купити ароматизатор, дізнатися про його наявність на складі і отримати повну консультацію, зателефонувавши нам.