Карамельний барвник Е150с та Е150d

Барвник карамельний Е150d

   Цукровий барвник або карамельний колер, як частіше він іменується, використовувався в приготуванні продуктів харчування ще в давнину. Карамельний барвник – похідний паленого цукру. Його легко отримати в домашніх умовах. Варто лише нагріти цукор без додавання води і, вуаля, карамельний барвник готовий. Чим вище температура нагріву тим темніше виходить карамель, а при додаванні в воду виходить жовто-коричневий відтінок.

Застосування карамельного барвника досить широко, починаючи від алкогольних і безалкогольних напоїв до кормів для тварин. Якість і стабільність продукту визначається його стійкістю до перепадів температури, сонячного світла.

  Якість і стабільність продукту визначається його стійкістю до перепадів температури, сонячного світла.

Фірма «Самшит ЛТД» представляє на ринку України не тільки ароматизатори Symrise. Тепер в нашому портфоліо є і карамельний барвник E150d французького виробництва компанії Nigay, лідера карамельних продуктів на світовому ринку.

 

  Французька компанія унікальна в області карамелізації та пропонує асортимент високоякісних та ексклюзивних карамельних виробів, таких як ароматизовані карамелі, карамельні фарби, палені цукри та інше. Понад 150 років роботи на ринку зробили Nigay хранителем традицій виробництва і початківцем інновацій.

Дізнатися про наявність на складі, отримати детальну консультацію ви завжди можете зателефонувавши нам.