Ароматизатор Сметана

Ароматизатор «Сметана»

 Сметана один з небагатьох продуктів слов’янського походження, який впевнено пустив коріння у світовій кухні. Напевно, ще тільки борщ може конкурувати з нею, хоча якщо згадати, що сметана та борщ два кращих союзника під час обіду, то про боротьбу не може бути й мови.

Картинки по запросу сметана на белом фоне

Давня Русь прародителька сметани. Спосіб її приготування – простий. Молоко наливали в глиняний глечик і залишали на два – три дні. Дочекавшись поки молоко скисне господині збирали верхній шар і ховали в прохолодне темне місце. З винаходом в XIX столітті сепаратора виробництво сметани досягло промислових масштабів. Жирність визначає її густоту і смак.

   Після закінчення Другої світової війни і часткової асиміляцією слов’янського населення на території Західної Європи, сметана стає елементом французької, німецької, британської кухонь. Її активно використовують як соус з додаванням, спецій і прянощів. З модою на здорове харчування сметану полюбили ще більше. Її активно використовують як альтернативу жирного майонезу.

  У виробництві снеків смак сметани відмінно поєднується з грибами, цибулею. Фірма «Самшит ЛТД» на ринку харчових інгредієнтів пропонує ароматизатор “Сметана” виробництва Symrise в рідкому і порошкоподібному видах. Два цих аромата – висококнцентрірованние, з робочою дозуванням від 50 гр на 1 тонну готової продукції.

 Застосування ароматизатора «Сметана» можливо в молочній промисловості, в сироробний (сир або сирний продукт «Сметанковий»), а так само в соусах. Сухий ароматизатор відмінно себе показує в снекових премікси.

Дізнатися про наявність, отримати консультацію з питань дозування, технології внесення, ви можете завжди зателефонувавши нам.