О Symrise

Компанія “Symrise AG” була заснована у 2003 році в результаті злиття двох компаній “Haarmann & Reimer (H&R)”, Німеччина і “Dragoco” Австрія, та має головний офіс у Хольцміндені (Німеччина). Історія цих компаній починалась ще в ХІХ – ХХ століттях, а саме, “Dragoco” була заснована у 1919 році у Відні Карлом-Вільгельмом Гербердінгом і його двоюрідним братом Августом Беллмером, а “Haarmann & Reimer” була заснована у 1874 році у Хольцміндені хіміками Фердинандом Тіманном і Вільгельмом Хаарманном після того, як їм вдалося вперше синтезувати ванілін з коніферену. Хольцминден був місцем, де ванілін був вперше виготовлений в заводських умовах. У 1953 році “H&R” була куплена німецьким концерном “Bayer”.

У квітні 2005 року “Symrise” придбав “Flavours Direct”, британського виробника преміксів і приправ.
У січні 2006 “Symrise” придбав “Hamburg Kaden Biochemicals GmbH”, яка є виробником спеціальних рослинних екстрактів.
У 2014 році Symrise придбав “Diana Group”, який є одним з провідних виробників натуральних ароматів і номер 1 серед виробників ароматизаторів для кормів для домашніх тварин.

Зараз “Symrise” є одним з найбільших мультинаціональних виробників смаків і ароматів у світі з об’ємом продажів біля 2 млрд. євро в рік, маючи власні промислові підприємства у Німеччині (Хольцмінден, Брауншвейг, Ньордлінген), Великій Британії, Іспанії та інших державах світу.

https://www.symrise.com/