Логістика

Логістика – це процес створення оптимальної інфраструктури руху товару від виробника до кінцевого споживача. В нашому випадку – це забезпечення безперебійного руху високоякісних ароматизаторів від німецького виробника Symrise AG до ТОВ фірма “Самшит ЛТД”, а далі – до клієнтів великого, середнього та малого бізнесу.

Щодо першого етапу руху, то від розміщення замовлення до виготовлення на заводі і транспортування до складу у м. Харкові проходить до 8 тижнів, з яких 4-6 займає безпосередньо виробництво ароматизатору, а 1-2 тижні його транспортування та розмитнення.

Другий етап руху — це постачання товару зі складу нашого підприємства на склад клієнта. Це займає від 24 до 48 годин в залежності від місця знаходження покупця.

За бажанням та згодою сторін поставка може здійснюватися безпосередньо з нашого складу до автотранспорту покупця, або шляхом використання сервісу вітчизняних перевізників:

  • Нова Пошта
  • Нічний Експрес
  • Делівері та ін.

У цьому випадку клієнт може отримати вантаж на складі такого перевізника, або замовити адресну доставку.

У разі великотоннажних поставок адресна доставка здійснюється обов’язково.

Якщо ви бажаєте отримати зразки ароматизаторів для тестування їх в лабораторних умовах або на виробництві, тоді на допомогу приходять кур’єрскі служби InterCityPost, Pony Express та ін.

Таким чином, за рахунок ефективних логістичних рішень, ТОВ фірма “Самшит ЛТД” є надійним партнером у постачанні якісних харчових ароматизаторів, виробництва Symrise на ринок України.